kardesler.dekorasyon.yapi@gmail.com

ANAHTAR TESLİM KOMLE EV TADİALAT


Anahtar teslim dekorasyon veya anahtar teslim tadilat eğer sizin sadece evinizin yada yazlığınızın anahtarını teslim etmeniz ve maddi yönü üstlenmeniz halinde bütün yapının tamamen uzman bir ekip ile birlikte baştan aşağıya tadilattan geçirilmesi veya baştan dekore edilmesi şeklinde uygulanan bir dekorasyon ve tadilat yöntemidir.

Ev tadilatı sıkıntılı bir süreç olarak görülür ve çoğu zaman korkulan bir işlemdir. Profesyonel bir ekip ile beraber çalışıldığı zaman size uzun süreli bir kolaylık sağlayacaktır. Anahtar teslim tadilat işlemi ise bizim önerdiğimiz bir sistem. Kalem kalem hesaplandığı zaman sizi maddi açıdan daha fazla zorlayacak bir miktarın komple ev yapımında daha uygun bir şekilde karşınıza çıkacağınızı bilmenizi isteriz.

Ev tadilatı komple yapıldığı takdirde çok daha kolay ve uzun ömürlü olacaktır. Bunu şimdi sizler için daha detaylı bir şekilde açıklayacağız. Komple ev tadilatında hangi uygulamaları yaptığımızdan bahsedelim: Komple mutfak tadilatı Komple banyo tadilatı Elektrik tesisatı Su tesisatı Zemin kaplama (epoksi, parke) Tavan uygulamaları Dolap uygulamaları

Saymış olduğumuz uygulamaların hepsi aynı ekip tarafından yapıldığı zaman; planlı bir şekilde başlanıp tamamlanma durumu söz konusu olduğu için size verilen tahmini sürede bütün işler yetişmiş ve hiçbir aksaklık olmadan proje hayata geçmiş olacaktır. Tesisat yapan usta, dolap yapan marangoz ile ortak çalıştığı için hangi dolap modelinin evinize daha iyi olacağını konuşurken odanızın şekline göre tesisatın nereden geçeceğine de ortak bir fikir alışverişi ile karar verilir. Bu sayede ileride sizin için sorun olabilecek durumların önü anahtar teslim tadilat uygulamasıyla tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

En çok merak edilen konulardan bir diğeri de anahtar teslim tadilatın kadar süreceğidir. Bu konu hakkında kesin bir tarih vermek, süre belirlemek yanlıştır. Her ev kendi özelinde değerlendirilmelidir. Boyuta ve ihtiyaca göre kendi içinde değerlendirilmelidir. Bazı evlerde kapılar yapılı olduğu için yapılmazken bazı evler dolaplarını ellememizi istemiyor. Hangi evin ne kadar süreceği kısmı da burada devreye giriyor.Biz Kardeşler ev tadilat olarak evden eve değişmekle birlikte,10 -20 gün aralığında evinizi yeniliyoruz.